Możesz pomóc

Przyroda i zwierzęta potrzebują czynnej ochrony, do czego niezbędna jest nasza pomoc. Przyłączając się do działań Klubu Gaja wspierasz ochronę terenów cennych przyrodniczo, przyczyniasz się do polepszenia losu zwierząt, uczestniczysz
w nowoczesnej edukacji ekologicznej i dbasz o zrównoważony rozwój. 

Przyłącz się do nas

Możesz zostać wolontariuszem Klubu Gaja, włączając się bezpośrednio w nasze akcje, kampanie i programy oraz wspierając nas w Internecie. Pomóż nam ratować konie przeznaczone na rzeź, organizując razem z nami zbiórki makulatury. Możesz nam także pomóc w zdobywaniu funduszy, przekazując darowiznę lub 1% podatku na rzecz Klubu Gaja oraz informując innych o możliwości finansowego wsparcia naszej organizacji.
 

Przekaż darowiznę

Przekazując jednorazową darowiznę na działania Klubu Gaja wspierasz ochronę środowiska naturalnego. Każda wpłata jest cenna, bo dzięki Twojemu wsparciu możemy podejmować działania na rzecz ochrony cennych przyrodniczo terenów i zagrożonych zwierząt.
Twoja regularna pomoc jest dla nas bardzo ważna. Na zasadzie polecenia zapłaty na działania Klubu Gaja możesz co miesiąc przekazywać darowizny. Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu  mamy szansę działać jeszcze skuteczniej na rzecz ochrony przyrody i zwierząt.
 

Przekaż 1% podatku

Możesz przekazać 1% swojego podatku na ochronę przyrody i zwierząt. Wypełniając PIT wpisz Klubu Gaja –
KRS 0000120069. Bezpłatny program PIT 2016 on-line >>>
 

Karta płatnicza  Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje”

Wybierz EKOLOGIĘ i pomóż chronić polskie rzeki! Karta Inteligo  Visa payWave „Dobro procentuje” to karta, która pomaga! Inteligo przekazuje część swoich dochodów z Twoich transakcji bezgotówkowych na wybraną przez Ciebie inicjatywę charytatywną.
 

Firma dla środowiska

Twoja firma może stać się wzorem dla innych w dziedzinie  ochrony środowiska naturalnego! Współpracując z Klubem Gaja możesz zostać partnerem jednego z realizowanych przez nas programów, wspierać naszą działalność poprzez zaproponowanie pracownikom programu składki pracowniczej (payroll) czy zadbać o recykling – włączając się w zbiórkę makulatury, dzięki którym pomagamy uratowanym koniom i sadzimy tysiące nowych drzew.
 

Przyjaciele Klubu Gaja

Możesz podzielić się z nami swoimi umiejętnościami i talentami, i w  ten sposób pomagać przyrodzie i zwierzętom. Nasi Przyjaciele wspierają nasze działania, wzmacniają naszą organizację, pozyskują fundusze na kampanie, promują idee i działania Klubu Gaja. Zobacz kto nas wspiera >>>