Wakacje dla Parkura i Lasera

2017-06-23

Parkur i Laser to dwa konie uratowane przez Klub Gaja, które pomagają dzieciom niepełnosprawnym w hipoterapii w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. Na okres wakacji chcemy zapewnić im zasłużony odpoczynek. Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie finansowe w opłaceniu dla nich pensjonatu, gdzie będą mogły zregenerować siły do dalszej pracy.

Parkur i Laser na co dzień mieszkają w przyszkolnej stajni. Przez 10 miesięcy w roku pracują w terapii i rehabilitacji uczniów z niepełnosprawnością. Wożą na swoich grzbietach dzieci i młodzież z autyzmem, Zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, niepełnosprawnością intelektualną. W zamian otrzymują miłość, czułe głaskanie, codzienną opiekę i uwagę.
 

Na okres wakacji pragniemy zapewnić im odpoczynek w miejscu pełnym soczystej trawy i przestrzeni do galopów. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe w opłaceniu pensjonatu, gdzie Parkur i Laser zregenerują swoje siły. Darowizny prosimy wpłacać na konto Klubu Gaja nr 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120 . W tytule przelewu prosimy wpisać: „darowizna dla Parkura i Lasera”.
 

W imieniu koni serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!