Pomóż Klubowi Gaja

2017-03-31

Potrzebujemy Twojego wsparcia by nadal działać dla zwierząt i przyrody. Zgłoś się po praktyczne zakładki do książek! Historie uratowanych zwierząt czy otoczonych opieką drzew w prosty sposób pokazują, że warto wspierać działania Klubu Gaja. Zakładki można rozdać rodzinie, przyjaciołom, znajomym czy współpracownikom aby każdy dowiedział się, że może przekazać Swój 1% podatku Klubowi Gaja.

Aby otrzymać zakładki napisz do Klubu Gaja (adres e-mail: klubgaja@klubgaja.pl ) w treści podając: imię i nazwisko,  adres pocztowy do wysyłki oraz ilość zakładek jaką chciałbyś otrzymać.


Wokół trwa masowa wycinka drzew. To ogromne straty dla przyrody i dla nas ludzi. Powinniśmy nie tylko sadzić drzewa ale również otaczać je opieką. To dzięki zaangażowaniu ludzi udało się nam posadzić blisko 800 tysięcy drzew! Ocaliliśmy ponad 66 tysięcy drzew dzięki akcji ”Zbieraj makulaturę, ratuj konie”, która pomogła uratować 60 koni i otoczyć je opieką.  By dalej działać, pomagać i realizować kampanie nasza organizacja potrzebuje wsparcia. Bez niego będzie to bardzo trudne. Liczymy na Was w tej wspólnej pracy” -  mówi Jacek Bożek założyciel Klubu Gaja.


To dzięki Twojemu wsparciu, sympatyków i przyjaciół Klub Gaja może realizować rzeczywiste działania na rzecz środowiska naturalnego i poszanowania praw zwierząt. Wiele udało się osiągnąć, ale bardzo wiele jest jeszcze do zrobienia. Za pomoc i zaangażowanie z góry dziękujemy!


Więcej informacji na www.klubgaja.pl


Możesz przekazać  Swój 1% na działania Klubu Gaja rozliczając się za pomocą Bezpłatnego Programu PIT lub w deklaracji PIT wpisując nasz KRS: 0000120069