Gdzie ta #dobrazmianadlawierząt ?

2018-09-07

Przyjdź na demonstrację i wyraź poparcie dla prawdziwej zmiany dla zwierząt.

13 września (czwartek)
godz. 17.00
Warszawa, plac Trzech Krzyży, przemarsz pod Sejm

 

Główni organizatorzy: Koalicja dla Zwierząt (OTOZ Animals, Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!, Otwarte Klatki Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo Cane Fundacja Alberta Schweitzera

 

Organizacje wspierające:
BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt
CIWF Polska

 

Prawo i Sprawiedliwość dało sygnał, że chce się wycofać z niektórych zapisów w projekcie nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, m.in. zakazów trzymania psów na łańcuchach, chowu zwierząt na futra, występów zwierząt w cyrkach czy uboju rytualnego. Kiedy wreszcie pojawiła się szansa na poprawę losu zwierząt w Polsce, politycy ulegli silnemu lobby i wyrzucili z nowelizacji najważniejsze zapisy!
 

Zwierzęta nie mają głosu, dlatego to MY musimy być ich głosem. Pokażmy, że nie ma naszej zgody na dręczenie zwierząt w Polsce. Nie chcemy ferm norek. Nie chcemy łańcuchów. Nie chcemy oglądać zwierząt w cyrkach. Nie chcemy niehumanitarnego uboju zwierząt.
Nie mów: „innym razem pójdę”. Nie będzie innego razu. Musimy działać teraz. To ostatnia szansa i musimy pokazać, że dobro zwierząt jest dla nas ważne.