Adoptuj Harta

Hart ma 19 lat i potrzebuje naszej pomocy. W młodości Hart był koniem sportowym, niestety choroba kości i stawów nóg wykluczyła go ze sportu, a z czasem także z użytkowania pod siodłem. Klub Gaja wykupił konia i przekazał go do adopcji. Obecnie Hart przebywa w małej rodzinnej stajni, gdzie ma zapewnione utrzymanie, spokój, towarzystwo innych koni i zielone pastwiska. 

Niestety wiek oraz przebyte choroby nóg coraz bardziej dają się we znaki i utrudniają mu chodzenie. Wdrożone leczenie kwasem hialuronowym niestety nie dało spodziewanych efektów. Obecnie Hart kuleje na przednią i tylną kończynę. Na dzień dzisiejszy jest w stanie tylko chodzić stępem, każdy szybszy ruch powoduje u niego ból.

Potrzebne jest dalsze leczenie Harta, systematyczne wizyty weterynarza oraz kowala, na co potrzebne są duże nakłady finansowe. Opiekunowie Harta sami nie są w stanie sprostać takim wydatkom.

Możesz pomóc w leczeniu HARTA przekazując darowiznę na konto Klubu Gaja 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120 z dopiskiem: HART.

Możesz zostać także opiekunem wirtualnym HARTA. Wystarczy, że ustawisz stały comiesięczny przelew na dowolną kwotę na konto Klubu Gaja z dopiskiem: darowizna - opiekun wirtualny HARTA. W zamian otrzymasz AKT ADOPCJI WIRTUALNEJ ze zdjęciem swojego podopiecznego.

OPIEKUNI WIRTUALNI HARTA