Adopcja Akuino

Akuino miał  2,5 roku kiedy Klub Gaja w 2007 uratował go przed śmiercią. Nie widział na lewe oko i miał niedźwiedzią łapę. Pomimo tego zapowiadał się na wspaniałego towarzysza.

Akuino pracował przez wiele lat w hipoterapii pomagając i lecząc niepełnosprawnych w Stowarzyszeniu Jeździeckim Osób Niepełnosprawnych HIPPOLAND.

Teraz mimo młodego wieku (ma 14 lat) jest na emeryturze. Ma problemy z pogłębiającą się niedźwiedzią pęciną, sztorcem, ochwatem przeciążeniowym i zerwanym ścięgnem. Cierpi  także na  niezwykle zaawansowaną końską astmę. Wymaga stałego podawania specjalistycznych pasz, suplementów oraz leków. Potrzebne są częste ortopedyczne korekcje kopyt oraz kontrolne zdjęcia RTG przeciążonych kończyn. Akuino czeka na adopcję stacjonarną lub wirtualną.

Możesz pomóc w leczeniu AKUINO przekazując darowiznę na konto Klubu Gaja 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120 z dopiskiem: AKUINO.

Możesz zostać także opiekunem wirtualnym AKUINO. Wystarczy, że ustawisz stały comiesięczny przelew na dowolną kwotę na konto Klubu Gaja z dopiskiem: darowizna - opiekun wirtualny AKUINO. W zamian otrzymasz AKT ADOPCJI WIRTUALNEJ ze zdjęciem swojego podopiecznego.