Karta płatnicza Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje”

Wybierz EKOLOGIĘ i pomóż chronić polskie rzeki!

Karta Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje” to karta, która pomaga! Inteligo przekazuje część swoich dochodów z Twoich transakcji bezgotówkowych na wybraną przez Ciebie inicjatywę charytatywną. Wybierając obszar EKOLOGIA wspierasz program ”Zaadoptuj rzekę” – nominowany do tytułu The Best Practice – najlepszego programu środowiskowego w Unii Europejskiej. Fundacja PKO Banku Polskiego jest partnerem strategicznym programu „Zaadoptuj rzekę” Klubu Gaja.

Więcej informacji o „Zaadoptuj rzekę”

Kliknij i zobacz jak łatwo możesz zostać posiadaczem karty Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje”>>>>>

 

"Czyste, żyjące rzeki potrzebne są nam wszystkim. Także przyszłym pokoleniom. Takich samych rzek potrzebuje przyroda i zwierzęta. Woda jest nam niezbędna do życia i rozwoju. Klub Gaja dzięki wsparciu klientów Inteligo używających karty „Dobro procentuje” realizować będzie program „Zaadoptuj rzekę” angażując Polaków do rzeczywistych działań dla rzek, stawów, jezior i Morza Bałtyckiego." - Jacek Bożek, prezes Klubu Gaja.

"Oszczędzajmy wodę abyśmy nie poczuli jej deficytu. Jeśli dziś połączymy siły i wspólnie zadbamy o ochronę środowiska naturalnego przyszłe pokolenia podziękują nam za nasza wrażliwość i determinację . Zachęcamy wszystkich do włączenia się do programu „Zaadoptuj rzekę”. Najlepiej zrobić to już dziś sięgając po kartę „ Dobro Procentuje”, jedyna kartę dobroczynną na polskim rynku, która daje możliwość wyboru.” - Urszula Kontowska, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego.