Adoptuj Drumlę

Drumla po wielu latach ciężkiej pracy miała trafić na rzeź. Klub Gaja uratował klacz, która z konia gospodarskiego stała się członkiem zespołu terapeutycznego w Szkole Specjalnej w Sosnowcu. Po latach pracy z dziećmi Drumla przeszła na emeryturę. Teraz ona prosi o odrobinę wsparcia!

Przez kilkanaście lat pracowała w polu, ciągnęła bryczkę, rodziła źrebaki. Gdy przestała być potrzebna, miała trafić na rzeź. W lutym 2012 roku Klub Gaja uratował klacz i przekazał do Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. Drumla pomagała dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej w rehabilitacji. Była koniem do hipoterapii, stała się przyjacielem człowieka. Teraz ma 18. lat. Z powodu urazów ścięgien w lewej, tylnej nodze Drumla nie może być użytkowana.


Możesz pomóc w leczeniu i utrzymaniu Drumli przekazując darowiznę na konto Klubu Gaja 90 2030 0045 1110 0000 0067 3120 z dopiskiem: DRUMLA
 

Możesz zostać także opiekunem wirtualnym DRUMLI. Wystarczy, że ustawisz stały comiesięczny przelew na dowolną kwotę na konto Klubu Gaja z dopiskiem: darowizna - opiekun wirtualny DRUMLI.